Opis usługi

Fibryna bogatopłytkowa to zabieg stosowany w medycynie estetycznej, który wykorzystuje naturalny potencjał regeneracyjny organizmu. Jest to zabieg iniekcji przy użyciu preparatu opartego na płytkach krwi pacjenta, który zawiera różne składniki odżywcze, hormony, enzymy, a także wiele innych substancji biologicznie aktywnych. Fibryna bogatopłytkowa wzmacnia włókna kolagenu i elastyny, przywracając naturalny blask skóry i poprawiając jej kondycję.

 

Fibryna bogatopłytkowa jest zalecana dla pacjentów, którzy chcą poprawić kondycję skóry, a także zmniejszyć widoczność zmarszczek i linii mimicznych. Zabieg ten może być stosowany w przypadku skóry zniszczonej przez działanie czynników zewnętrznych, takich jak słońce czy palenie tytoniu. Może być również stosowany do przywrócenia skórze jej naturalnego poziomu nawilżenia.

 

Podczas zabiegu fibryna bogatopłytkowa wykorzystuje się preparat oparty na płytkach krwi pacjenta. Preparat ten zawiera witaminy, enzymy, hormony i inne składniki odżywcze, które wzmacniają włókna kolagenu i elastyny, pomagając skórze odzyskać swoją elastyczność. Proces ten prowadzi do poprawy kolorytu skóry, a także jej nawilżenia i jędrności.

 

Fibryna bogatopłytkowa jest bezpieczna i nieinwazyjna metoda terapeutyczna, która zapewnia długotrwałe efekty. Zabieg ten jest bezbolesny i skuteczny, a jego efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zaleca się wykonanie serii zabiegów.

 

Fibryna bogatopłytkowa to skuteczny stymulator tkankowy, który jest szeroko stosowany w medycynie estetycznej. Jest to bezbolesny, szybki i skuteczny zabieg, który może wyraźnie poprawić wygląd skóry. Jest to doskonała alternatywa dla inwazyjnych zabiegów, ponieważ nie wywołuje skutków ubocznych i nie powoduje stresu dla organizmu. Fibryna bogatopłytkowa jest zalecana wszystkim osobom, które szukają naturalnego sposobu na odmłodzenie skóry.

Efekty działania fibryny bogatopłytkowej

Fibryna bogatopłytkowa jest stosowana w celu regeneracji i przyspieszenia gojenia tkanek, a także w celu poprawy kolorytu skóry. Zabieg ma na celu poprawę jędrności i wygładzenia skóry, a także zmniejszenie widocznych oznak starzenia się, takich jak zmarszczki, przebarwienia i blizny.

 

Wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg fibryny bogatopłytkowej jest zalecany do leczenia blizn potrądzikowych, zmarszczek, przebarwień, zwiotczenia skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz do regeneracji tkanek.

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Zabiegu nie należy wykonywać u osób z nadwrażliwością na fibrynę, z otwartymi ranami, zakażeniami skóry, chorobami autoimmunologicznymi, chorobami krwi lub ciążą.

 

Częstotliwość i liczba zabiegów

Zazwyczaj zalecane jest wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.

Zalety zabiegu
Zabieg fibryny bogatopłytkowej jest bezpieczny i skuteczny. Zabieg ten jest szybki i bezbolesny, a efekty widać już po pierwszym zabiegu.

 

Zalecenia przedzabiegowe

Przed wykonaniem zabiegu należy powstrzymać się od opalania skóry przez co najmniej 4 tygodnie, unikać spożywania alkoholu i niektórych leków przeciwzapalnych, a także wykonać badania krwi i moczu.