Opis usługi

Jeśli szukacie skutecznego i bezbolesnego sposobu na odmłodzenie skóry twarzy – mamy wyjątkową propozycję dla Was. Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to innowacyjna i przełomowa metoda, która gwarantuje Wam doskonałe rezultaty.

 

Ta zaawansowana technologia działa w kilku etapach. Na początku, za pomocą mikroigieł, wprowadzane są bardzo małe ilości energii w głąb skóry. Dzięki temu, skóra jest pobudzana do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny, co wpływa na wyraźne zmniejszenie zmarszczek, redukcję blizn i przebarwień, zwiększenie gęstości skóry oraz zagęszczenie linii.

 

Frakcyjna RF mikroigłowa to nie tylko skuteczny sposób na odmłodzenie skóry twarzy, ale również bezbolesny. Dzięki temu, że igły są bardzo małe, zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga stosowania żadnych środków znieczulających.

 

Dzięki Frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej, możecie mieć pewność, że Wasza skóra będzie wyglądać młodo i zdrowo. To skuteczny i bezbolesny sposób, aby poprawić wygląd skóry twarzy, dzięki któremu odmłodzicie swój wygląd i zyskacie pewność siebie.

 

Jeśli chcecie odmłodzić swój wygląd i poczuć się pewnie, Frakcyjna RF mikroigłowa jest idealną opcją dla Was. Nie pożałujecie decyzji o skorzystaniu z tej innowacyjnej i przełomowej metody.

 

Sprawdźcie naszą ofertę i zapewnijcie sobie młody i zdrowy wygląd!

Efekty działania

Frakcyjna RF mikroigłowa jest zabiegiem, który wykorzystuje promieniowanie mikrofalowe do stymulacji skóry i wspomaga produkcję kolagenu. Rezultatem zabiegu jest zmniejszenie zmarszczek i linii, zwiększenie jędrności skóry, poprawa kolorytu skóry, wygładzenie powierzchni skóry, a także redukcja blizn i rozstępów.

Wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg Frakcyjnej RF mikroigłowej jest wskazany do leczenia objawów starzenia skóry, zmarszczek, rozstępów, blizn, zmian potrądzikowych i przebarwień.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są ciąża, aktywna infekcja skóry, opryszczka, trądzik różowaty, rogowacenie słoneczne, nadmierna pigmentacja skóry, alergie skórne, stany zapalne, skłonność do bliznowców, a także stosowanie aktywnych składników przez okres 6 tygodni przed zabiegiem.

Częstotliwość i liczba zabiegów

Zabieg Frakcyjnej RF mikroigłowej wykonuje się w serii zabiegów, w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta. Zazwyczaj zaleca się od 3 do 6 zabiegów wykonanych w odstępach 4-6 tygodni.

Zalety zabiegu

Frakcyjna RF mikroigłowa jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem, który daje szybkie i długotrwałe rezultaty. Zabieg jest mało inwazyjny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Zalecenia przedzabiegowe

Przed zabiegiem Frakcyjnej RF mikroigłowej pacjent powinien unikać ekspozycji na słońce i solarium, a także stosować kremy z filtrem UV. Pacjent powinien powstrzymać się również od stosowania aktywnych składników przez okres 6 tygodni przed zabiegiem.