Opis usługi

Intima Estetica w Krakowie to jedno z miejsc na rynku, gdzie można skorzystać z nowoczesnych metod terapeutycznych, takich jak laser frakcyjny i ablacyjny. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom zabiegów, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technik laserowych. Laser frakcyjny i ablacyjny to jedna z najlepszych i najskuteczniejszych metod stosowanych w medycynie estetycznej do usuwania zmarszczek, blizn i przebarwień skóry twarzy, szyi i dekoltu.

 

Zabieg lasera frakcyjnego i ablacyjnego polega na wykorzystaniu lasera CO2, który działa na skórę tworząc mikrouszkodzenia. Fototerapia stymuluje procesy regeneracyjne i naprawcze skóry, a skutecznie usuwa zmarszczki, blizny i przebarwienia. Zabieg lasera frakcyjnego i ablacyjnego jest bezpieczny, skuteczny i daje trwały efekt.

 

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów lasera frakcyjnego i ablacyjnego, dzięki czemu możemy dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. W Intima Estetica możesz skorzystać z zabiegów, które pomogą Ci przywrócić młody wygląd skóry, zmniejszyć zmarszczki, wygładzić blizny i usunąć przebarwienia.

 

Aby uzyskać trwały i widoczny efekt, zalecamy wykonanie serii zabiegów lasera frakcyjnego i ablacyjnego. Pozwoli to na uzyskanie dłuższego i trwałego efektu, który będzie widoczny już po pierwszym zabiegu. Przygotowaliśmy specjalny program zabiegów, który zapewni maksymalne efekty i zadowolenie naszych pacjentów.

 

Jeśli chcesz skorzystać z nowoczesnych i skutecznych metod terapeutycznych, takich jak laser frakcyjny i ablacyjny, zapraszamy do Intima Estetica w Krakowie. Nasz zespół ekspertów z przyjemnością Ci doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego zabiegu, abyś mógł osiągnąć oczekiwane efekty.

Efekty działania lasera frakcyjnego ablacyjnego

Redukcja zmarszczek, poprawa jędrności skóry, uelastycznienie skóry twarzy, zmniejszenie porów, zwężenie naczynek.

 

Wskazania do wykonania zabiegu

Zmarszczki, skóra przesuszona, skóra uszkodzona, blizny po trądziku, plamy starcze, rozszerzone pory, przebarwienia, naczynka.

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Ciąża, skłonność do tworzenia keloidów, skóra z uszkodzeniami mechanicznymi, skóra z aktualnymi infekcjami, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, stosowanie sterydów, alergia na światło lasera.

 

Częstotliwość i liczba zabiegów

Zwykle wymagana jest seria co najmniej 3-4 zabiegów wykonywanych w odstępach 4-6 tygodni.

 

Zalety zabiegu

Szybki i bezbolesny, bezpieczny, precyzyjny, skuteczny, długotrwały efekt.

 

Zalecenia przed zabiegowe

Przygotowanie skóry do zabiegu, oczyszczanie skóry twarzy, usunięcie makijażu i wszelkich produktów kosmetycznych, konsultacja lekarska.

 

Zalecenia pozabiegowe

Stosowanie odpowiednich kremów i środków nawilżających, unikanie ekspozycji na słońce, noszenie okularów przeciwsłonecznych, nie stosowanie produktów zawierających alkohol i kwas salicylowy.

 

Spodziewane objawy po-zabiegowe

Zaczerwienienie skóry, obrzęk, łuszczenie się skóry i opuchlizna.

 

Niepożądane objawy po-zabiegowe

Zakażenie, przebarwienia, zespół suchego oka, zapalenie tęczówki, zaburzenia widzenia, zmiany pigmentowe.