Rodzaje mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa to nowoczesna technologia i metody poprawy jakości skóry.


Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na wykonaniu mikroiniekcji w głębokie warstwy skóry z zastosowaniem specjalnego aparatu do mikronakłuwania. Wprowadzane są do skóry składniki aktywne, które mają na celu poprawę wyglądu skóry, wyeliminowanie drobnych zmarszczek oraz poprawę kondycji skóry.

 

Mezoterapia igłowa Alidya i Mezoterapia igłowa Jalupro to zabiegi, które polegają na wykonaniu mikroiniekcji skóry za pomocą precyzyjnego aparatu do mikronakłuwania. Oba zabiegi wykorzystują najnowocześniejsze technologie, które dają widoczne rezultaty już po jednym zabiegu. Oba zabiegi są bardzo bezpieczne i bezinwazyjne.

 

Mezoterapia igłowa Alidya

jest zabiegiem, który opiera się na metodzie mikronakłuwania skóry za pomocą precyzyjnego aparatu. W trakcie zabiegu wykorzystywana jest technologia „Mesoporation”, która umożliwia wprowadzenie składników aktywnych w głębokie warstwy skóry. Zabieg Mezoterapii igłowej Alidya pomaga usunąć drobne zmarszczki, poprawić napięcie skóry oraz ujędrnić skórę. Mezoterapia igłowa Alidya jest skuteczną metodą terapeutyczną stosowaną w medycynie estetycznej. Polega ona na wstrzykiwaniu specjalnego preparatu w skórę pacjenta, celem poprawienia jej wyglądu i kondycji. Preparaty stosowane w tej metodzie terapeutycznej są opracowane w celu poprawy struktury skóry i zwiększenia jej elastyczności. Alidya zawiera kombinację składników aktywnych, które wykazują działanie odmładzające, wygładzające i ujędrniające. Mezoterapia igłowa Alidya jest uważana za bezpieczną metodę terapeutyczną, która może być stosowana w celu poprawy jakości skóry. Jest to doskonała alternatywa dla innych bardziej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej i może być stosowana do odmładzania, napinania i regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i innych części ciała.

 

Mezoterapia igłowa Jalupro

Opiera się na technologii „Mesogun”. Podczas zabiegu wykorzystywane są sterylne igły, które wprowadzają składniki aktywne w głębokie warstwy skóry. Zabieg ten pomaga zmniejszyć zmarszczki oraz zapobiec ich powstawaniu. Dodatkowo zabieg ten pozwala zniwelować przebarwienia i zaczerwienienia skóry oraz spłycić blizny. Zarówno Mezoterapia igłowa Alidya, jak i Mezoterapia igłowa Jalupro są bezinwazyjnymi i bezpiecznymi zabiegami, które pomagają poprawić wygląd skóry. Pozwalają one na maksymalne wykorzystanie składników aktywnych, a efekty są widoczne już po jednym zabiegu. Warto skorzystać z tych zabiegów, aby cieszyć się piękną, zdrową i młodą skórą.

Efekty działania

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem medycyny estetycznej, który ma na celu poprawę wyglądu skóry i zwiększenie jej jędrności. Poprawia także koloryt skóry. Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu do głębokich warstw skóry substancji odżywczych, aktywnych składników odmładzających oraz witamin.

 

Wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg ten jest szczególnie polecany osobom, które mają problemy z utratą jędrności skóry, zwiększonym rogowaceniem, zmarszczkami i bruzdami, zaczerwienieniami i przebarwieniami skóry, łojotokiem, trądzikiem, bliznami potrądzikowymi, łysieniem.

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Zabieg nie powinien być wykonywany u osób z nadwrażliwością na składniki wstrzykiwane do skóry, chorobami zapalnymi skóry, stanem zapalnym skóry, otwartymi ranami, nowotworami skóry, infekcjami skóry, skórą trwale uszkodzoną, ciążą, okresem karmienia piersią.

 

Częstotliwość i liczba zabiegów

Zabieg mezoterapii igłowej powinien być wykonywany w serii 3 – 6 zabiegów w odstępach 4-6 tygodniowych.

Zalety zabiegu: Zaletą mezoterapii igłowej jest to, że jest ona szybka, bezpieczna i bezbolesna. Jest to także zabieg, który nie wymaga znieczulenia.

 

Zalecenia przedzabiegowe

Przed wykonaniem zabiegu mezoterapii igłowej należy unikać opalania skóry, stosowania leków zmieniających skład krwi oraz stosowania kosmetyków złuszczających. Należy również upewnić się, że skóra jest czysta i sucha.